Autobusy RzeszowWarszawa: rozkłady jazdy, tanie bilety

Współpracujemy z

więcej

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 450 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 30 milionów użytkowników ze 120 krajów
Dzisiaj czw. 30 mar pt. 31 mar sob. 1 kwi niedz. 2 kwi pon. 3 kwi wt. 4 kwi
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.

Kalendarz cen: informacje zostały zebrane w ciągu ostatnich 24 godzin i mogą ulec zmianie.

Podróż autobusem Rzeszow – Warszawa

Śr. czas przejazdu:5h 17m
Przyjazd autobusem:Warszawa
Odjazd autobusu:Rzeszow
Cena biletu: 16,29 zł
Odległość:253 km
Przewoźnicy autobusowi:
  • PolskiBus
  • Luna Trans

Autobusy z Rzeszowa do Warszawy – szczegóły przejazdu

Rzeszów i Warszawę dzieli niemal 295 km i odległość tą można pokonać autobusem. Autokary na trasie Rzeszów – Warszawa pokonują trasę w czasie krótszym od podróży koleją o co najmniej 10 minut. Trasę autobusową obsługują przewoźnicy Luna Trans, PolskiBus, Lux Express czy Neobus. Autobus jest jednocześnie najtańszą formą przejazdu z Rzeszowa do Warszawy, a w czasie promocji bilety na trasę do Warszawy mogą kosztować nawet 1 zł.

Warszawa

Informacje ogólne

Czas lokalny 17:18
złoty
Populacja 1 700 000
Języki polski

Warszawa – jak drogie jest to miasto?

Średnia cena posiłku

Danie restauracyjne w Rzeszowie jest znacząco tańsze niż cena za posiłek w Warszawie.

Zakupy

Ceny w Rzeszowie są niższe niż ceny w stolicy.

Transport publiczny

Ceny transportu publicznego w Rzeszowie są nieco niższe niż cena za bilety w Warszawie.

Doba hotelowa

Doba hotelowa w Rzeszowie kosztuje mniej niż cena za nocleg w Warszawie.

Wyjazd autobusem z Rzeszowa

Autobus Rzeszów – Warszawa wyrusza z dworca głównego w Rzeszowie. To dworzec przy ul. Grottgera odpowiada za obsługę autobusów dalekobieżnych. Dworzec autobusowy znajduje się niedaleko dworca kolejowego w Rzeszowie. Autobusy PolskiegoBusa wyruszają z Dworca Lokalnego – dawnego dworca podmiejskiego zlokalizowanego przy ul. Kasprowicza pod Wiaduktem Śląskim. Wybrane kursy Luna Trans realizowane są z okolicy Technikum Samochodowego przy ul. Warszawskiej. Do dworca można dojechać komunikacją miejską – przystanki przy dworcu ma aż 9 linii dziennych oraz linia nocna N2.

Przyjazd autobusem do Warszawy

W Warszawie autobusy relacji Rzeszów – Warszawa kończą swoją trasę w różnych częściach miasta. Autobusy mogą dojeżdżać do Dworca Zachodniego, ale niektóre z nich, np. Luna Trans, kończą wybrane kursy przy parkingu w Al. Jerozolimskich niedaleko Dworca Centralnego. Polski Bus dowozi pasażerów do stacji Metra Wilanowska, skąd do centrum najłatwiej dojechać pierwszą linią metra. Z Dworca Zachodniego można z kolei dojechać autobusami miejskimi lub pociągiem SKM, odjeżdżają stąd także pociągi Kolei Mazowieckich.

Atrakcje Warszawy

Warszawa jest miastem chętnie odwiedzanym przez cały rok. Przyjeżdżający tu turyści latem wybierają spacery po Łazienkach odwiedzając przy tej okazji Pałac na Wodzie albo wybierając się na koncert chopinowski na świeżym powietrzu. Równie popularnym kierunkiem jest Wilanów, gdzie można podziwiać zespół pałacowo-ogrodowy, jaki król Jan III Sobieski wybudował dla swojej żony. O każdej porze roku turystów można spotkać na Starym Mieście i w okolicach Zamku Królewskiego, gdzie podziwiają oni kunszt królewskich ogrodników albo udają się na pokazy do Parku Fontann. Muzeum Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN to jedynie trzy miejsca, które również warto odwiedzić planując nawet krótki pobyt w Warszawie.

Autobus
Autobus
Autobus
Najtaniej autobusem Rzeszow – Warszawa w najbliższych dniach
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus
Autobus