Pociągi, autobusy, loty

wszystko w jednej wyszukiwarce

GoEuro to inna od wszystkich platforma ułatwiająca podróżowanie.
Stworzona przez zespół osób z 40 krajów wyszukiwarka pozwala na znalezienie najszybszej, najtańszej i najlepszej formy podróży pociągiem, autobusem czy samolotem do dowolnego miejsca w Europie.
Znajdź najdogodniejsze dla siebie propozycje, które nie tylko współgrać będą z Twoimi oczekiwaniami, ale również Twoim budżetem!

Kilka rzeczy robimy inaczej

Opracowaliśmy skomplikowane rzeczy, by uprościć Twoją podróż!

Zobacz, ile masz możliwości

Pokazujemy Ci wszystkie możliwości transportu na wybranej trasie. Proste wyszukiwanie umożliwia porównanie ofert autobusowych, kolejowych i lotniczych. Wszystko po to, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Wyszukiwarka po całej Europie

Rozpocznij i zakończ swoją podróż w mieście, miasteczku lub wiosce w jednym z 12 krajów Europy. My dajemy Ci nieskończone możliwości wyszukiwania. Ty zdecyduj, dokąd pojedziesz!

Od pomysłu

do rewolucji

Kilka lat temu Naren Shaam zdecydował się na samotną i długą podróż z plecakiem po Europie – marzenie spełniane przez wielu młodych ludzi z całego świata.

Naren wiedział, które kraje chce odwiedzić i do jakich miejsc pragnie dotrzeć. Wyzwaniem okazał się wybór najtańszych i najszybszych środków transportu, gdyż porównywanie setek ofert różnych przewoźników było frustrujące i czasochłonne.

Tak narodziło się GoEuro. Naren rzucił swoją dotychczasową pracę w branży finansowej, spakował się i przeprowadził do Berlina. Postanowił stworzyć własną firmę.

Dzisiaj GoEuro jest obecne w 12 krajach Europy i ciągle rozszerza swój zasięg. W naszej bazie znajduje się około 80 000 stacji autobusowych i kolejowych oraz 3100 lotnisk.

Zespół GoEuro stanowi ponad 180 osób z 40 krajów. Łączy nas wspólna wizja stworzenia prostego narzędzia, dzięki któremu dotarcie do każdego zakątka w Europie nie będzie problemem.

Naren Shaam: GoEuro dociera już do podróżnych ze 120 krajów, w 12 językach. Sprawiamy, że podróżowanie po Europie zarówno w ruchu lokalnym, jak i międzynarodowym staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Budujemy narzędzie, które umożliwia korzystanie z pełnej oferty połączeń autobusowych, kolejowych i lotniczych oferowanych na terenie Europy.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasz zespół

Połączenie pasji i technologii pozwala nam zmienić sposób, w jaki podróżuje się po Europie.


Posiadamy paszporty 40 krajów!
46% z nas to kobiety!
Płynnie posługujemy się ponad 12 językami!
Każdego tygodnia zjadamy ponad 2,5 kg żelek!
Zamieszkujemy wszystkie dzielnice Berlina!
Codziennie podziwiamy tę samą panoramę miasta!
W tym wszystkim na co dzień towarzyszy nam jeden pies!

Dołącz do nas

Nasi inwestorzy

GoEuro zostało wsparte przez inwestorów, którzy uwierzyli zarówno w nasz zespół, jak i w wizję tego, co tworzymy. Atomico, Battery Ventures, Goldman Sachs Investment Partners, Kleiner Perkins Caufield & Byers, Lakestar, NEA oraz Silver Lake Kraftwerk wspierali takich gigantów jak Facebook, Spotify, Skype oraz airbnb. Teraz zauważyli oni potencjał GoEuro i pomagają nam zrewolucjonizować branżę turystyczną.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach i przypomnienia o podróży.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.