Autobusem do Holandii

Informacja o rozkładach jazdy, biletach i przewoźnikach

Na kiedy planujesz podróż?

Współpracujemy z

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 600 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 20 milionów użytkowników ze 120 krajów

Jak łatwo i szybko dojechać autobusem do Holandii?

transport

Planujesz wyjazd do Holandii i szukasz dogodnego połączenia autobusowego? Sprawdź podpowiedzi GoEuro dotyczące tego, jak najłatwiej dojechać autokarem do Holandii. Na co należy zwracać uwagę przed zakupem biletu i z którym przewoźnikiem najlepiej pojechać?

Połączenia autokarowe do Holandii oferowane są praktycznie ze wszystkich miast w Polsce. To łatwa i stosunkowo tania forma dojazdu. Każdego dnia korzysta z niej wielu podróżnych, dlatego warto swoją podróż zaplanować z pewnym wyprzedzeniem.


Jak kupować bilety na autobusy do Holandii?

  • autobus Zawsze najtaniej jest kupować bilety na połączenie autokarowe do Holandii z wyprzedzeniem.

  • autobus Większość oferowanych połączeń autobusowych z Polski do Holandii to połączenia bezpośrednie.

  • autobus Większość podróżnych kupuje bilety na autobusy z Polski do Holandii przynajmniej kilkanaście dni przed podróżą.

  • autobus Bilety na przejazd autobusami z Polski do Holandii łatwo i szybko kupisz za pośrednictwem internetu.


Autobusy do Holandii – nie tego szukasz?

Sprawdź pociągi w Holandii | Poznaj nasze propozycje podróży po Europie | Zwiedzaj europejskie miasta

Wyjazd autobusem do Holandii

Połączenia autobusowe do Holandii cieszą się wśród Polaków bardzo dużą popularnością. To wygodny sposób na podróż, szczególnie gdy w ofercie nie ma zbyt wielu tanich połączeń lotniczych, a połączenia kolejowe często wymagają przesiadek. Z największych miast w Polsce, jak choćby z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Trójmiasta czy Rzeszowa codziennie do Holandii odjeżdża wiele autokarów, którymi za stosunkowo niską cenę dojechać można praktycznie do każdego miejsca w Niemczech.

Najwięksi przewoźnicy, jak choćby Sindbad czy Eurolines oferują przejazdy autobusami wysokiej klasy. Autokary wyposażone są w toaletę, klimatyzację, mini bar. Często na pokładzie autobusów dostępny jest bezprzewodowy internet. Przewoźnicy dbają o komfort podróży, zapewniają postoje, umożliwiają też zabranie dużego bagażu.

Popularni przewoźnicy oferujący autobusy do Holandii

Na polskim rynku funkcjonuje wiele firm oferujących przejazdy autobusami i busami do Holandii. Niektórzy z przewoźników posiadają kilka pojazdów, podczas gdy inni zarządzają całymi flotami. Wśród nich jest przynajmniej kilka firm, które każdego dnia oferują transport z Polski do Holandii niemal z każdego miasta w naszym kraju.


Eurolines to firma, która od lat wozi Polaków do wielu krajów Europy, oferuje również kursy do miast w Holandii. Autobusem Eurolines dojedziemy zarówno do największych metropolii, jak i małych miast. To solidny i posiadający duże doświadczenie przewoźnik. Szczegółowe informacje dotyczące podróży z tym przewoźnikiem znajdują się na stronie Eurolines Mądeltrans.
Kolejny z grupy przewoźników od lat obecnych na polskim rynku. Wraz ze zwiększającą się liczbą Polaków, którzy szukają możliwości dojazdu autobusem do Holandii, Sindbad zwiększa ofertę i zapewnia dojazd do miast i miasteczek. Warto sprawdzić aktualne połączenia, gdyż lista miast, do których dojechać można z tym przewoźnikiem jest obszerna.
FlixBus to nowy przewoźnik na polskim rynku. Niemiecka firma, która oferuje przejazdy po całej Europie. Charakterystyczne zielone autokary kursują po Niemczech, ułatwiając dojazd do wielu małych miejscowości w Europie, także do Holandii. Szczegółowe informacje dotyczące podróży z tym przewoźnikiem znajdują się na stronie Flixbus.

Usługi i udogodnienia największych przewoźników autobusowych

Wielu przewoźników oferuje nowoczesne pojazdy z wygodnymi fotelami, WiFi i klimatyzacją. Porównaj dostępne oferty.

Pozostałe usługi i udogodnienia, oferowane przez poszczególnych przewoźników w różnych krajach, mogą się różnić.

Podróżowanie autobusem do Holandii

Wybierając się w podróż autobusem do Holandii, warto pamiętać, że musimy posiadać ważny dokument tożsamości. Bez niego obsługa autokaru nie pozwoli nam na rozpoczęcie podróży. Pomimo otwartych granic, zdarzają się kontrole, dlatego warto też być przygotowanym i na to, że podróż potrwa nieco dłużej, niż zapowiada przewoźnik. Większość autokarów jadących z Polski do Holandii wybiera trasy wiodące autostradami oraz drogami szybkiego ruchu, tak też w większości przypadków podróż przebiega bezproblemowo.Najważniejszym w przypadku planowanej podróży autobusem do Holandii jest dobre zaplanowanie wyjazdu. Wcześniejsza rezerwacja biletu, często pozwala na zaoszczędzenie sporej kwoty. Wybierając autokar możemy też zazwyczaj zabrać większy bagaż niż decydując się na podróż pociągiem czy samolotem. Przewoźnicy oferujący przejazdy autokarami do Holandii zezwalają również na przewóz rowerów czy innych niewymiarowych sztuk bagażu. Należy jednak przez wyjazdem skontaktować się z przewoźnikiem, by ustalić szczegóły dotyczące przewozu tego typu rzeczy.

Decydując się na autobusowe podróże po Holandii, można skorzystać z ofert przejazdów autokarowych takich przewoźników jak Connexxion, Arriva, Veolia oraz Qbuzz. Connexxion oferuje bilet turystyczny, na którym 2 osoby dorosłe i 3 dzieci mogą podróżować przez cały dzień. Długie trasy obsługują też autokary Eurolines, firmy zarejestrowanej w Belgii, a świadczące usługi na terenie większości europejskich krajów oraz w Maroko. W Holandii działa wiele firm świadczących usługi przewozu osób, obsługujących dany region lub tylko jedno miasto. Na terenie Holandii popularne są też autobusy przewoźnika Alsa.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach, przypomnienia o podróży i inne informacje.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.