Autobusy do Pragi: tanie bilety, rozkłady jazdy

Na kiedy planujesz podróż?

Współpracujemy z

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 600 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 20 milionów użytkowników ze 120 krajów

Już teraz sprawdź i kupuj bilety na przejazdy autobusem do Pragi za pośrednictwem GoEuro! Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i dowiedz się, jak szybko, tanio i mądrze podróżować autobusem po Europie. Jeśli cenisz sobie praktyczne i łatwe rozwiązania, a ponadto często dokonujesz transakcji za pośrednictwem telefonu, pobierz naszą darmową aplikację, by dzięki niej móc kupować bilety kolejowe, autobusowe i lotnicze w Europie jeszcze wygodniej w języku polskim.

Autobusy Praga: przewoźnicy i dworce
Znajdź tanie bilety autobusowe
Autobusy Praga: dojazd do centrum

 

Znajdź tanie bilety autobusowe do Pragi z GoEuro!

FlixBus
Autobusy Kraków – Praga
FlixBus
Autobusy Katowice – Praga
FlixBus
Autobusy Warszawa – Praga
FlixBus
Autobusy Łódź – Praga
FlixBus
Autobusy Bydgoszcz – Praga
FlixBus
Autobusy Wrocław – Praga
FlixBus
Autobusy Poznań – Praga
FlixBus
Autobusy Leszno – Praga
FlixBus
Autobusy Zakopane – Praga*
FlixBus
Autobusy Rzeszów – Praga*
FlixBus
Autobusy Kielce – Praga*
FlixBus
Autobusy Gdańsk – Praga*
RegioJet
Autobusy Kraków – Praga**
RegioJet
Autobusy Katowice – Praga**
infobus
Autobusy Rzeszów – Praga

 

 

Jak dojechać autobusem do Gdańska? Sprawdź podpowiedzi GoEuro!

Szukasz informacji na temat połączeń autobusowych do Gdańska? Sprawdź nasze podpowiedzi, które pomogą Ci w zaplanowaniu podróży. Rozkład jazdy autobusów do/z Gdańska uwzględnia połączenia autobusowe z wszystkimi większymi miastami w Polsce, a w sezonie letnim wielu przewoźników uruchamia dodatkowe kursy wakacyjne. Trasę tę obsługują między innymi PKS Gdańsk, FlixBus, BP Tour, Veolia Transport, Przewozy Autobusowe Gryf, Roki-Trans oraz Angelus.

Gdańsk, ze względu na swoje położenie nad Morzem Bałtyckim oraz niezwykle ciekawą historię, jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscem w Polsce. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto, które oferuje wiele turystycznych oraz kulturalnych atrakcji. Zaplanuj podróż do Gdańska z GoEuro!

PKS Gdańsk: przewoźnicy i dworce autobusowe


popular

Którzy przewoźnicy oferują połączenia autobusowe do Gdańska? Połączenia autobusowe do Gdańska obsługują tacy przewoźnicy jak FlixBus, PKS Gdańsk Sp. z o.o czy PKS „Polonus” w Warszawie.

Który z dworców autobusowych w Gdańsku pełni funkcję dworca głównego? Głównym dworcem obsługującym połączenia autobusowe do Gdańska jest Dworzec autobusowy Gdańsk. Mieści się on przy ul. 3 Maja 12.

Skąd można dojechać bezpośrednio autobusem do Gdańska? Do Gdańska dojechać możesz bezpośrednio autobusem między innymi z Wrocławia, Krakowa, Torunia, Elbląga, Bydgoszczy, Warszawy czy Poznania.


Jak kupić tanie bilety autobusowe do Gdańska?


cheap

Ile dni przed podróżą kupić bilety autobusowe? Bilety autobusowe do Gdańska wystarczy kupić kilka dni przed podróżą.

Jakie zniżki obowiązują na przejazdy autobusowe? Jest wiele rodzajów zniżek, z których mogą korzystać podróżni. Najlepiej, kupując bilety na autobusy do Gdańska, zapoznać się z różnymi rodzajami biletów.

Gdzie kupić bilety autobusowe do Gdańska? Bilety autobusowe do Gdańska najłatwiej kupić przez internet, za pośrednictwem strony GoEuro lub przy pomocy naszej aplikacji na smartfona!


Autobusy do Gdańska: dojazd do centrum miasta


fast

Gdzie znajduje się główny dworzec PKS w Gdańsku? Dworzec autobusowy Gdańsk znajduje się przy ul. 3 Maja 12.

Jak daleko od centrum leży dworzec PKS Gdańsk? Dworzec autobusowy w Gdańsku leży niecałe 2 km od Starego Miasta.

Jak dojechać z dworca autobusowego do Starego Miasta w Gdańsku? Dojazd do ścisłego centrum Gdańska zapewnia komunikacja miejska. Spacerem pokonamy dzielącą odległość w około 20 minut.
Przyjazd na główny dworzec autobusowy w Gdańsku


cheap

Główny dworzec autobusowy: Dworzec autobusowy Gdańsk

Adres: 3 Maja 12, 80-802 Gdańsk

Główny dworzec PKS w Gdańsku znajduje się w Śródmieściu, przy ul. 3 Maja 12. Z głównym dworcem kolejowym jest on połączony podziemnym tunelem i ruchomymi schodami. Na dworcu znajduje się punkt informacji, który czynny jest od poniedziałku do piątku. Na terenie dworca autobusowego w Gdańsku znajdują się także skrytki bagażowe, punkty handlowo-usługowe oraz toalety. W okolicy dworca PKS Gdańsk zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej oraz tramwaje, które umożliwiają łatwy i szybki dojazd do różnych dzielnic miasta oraz całego Trójmiasta.

 

Rozkład jazdy PKS Gdańsk


cheap

W rozkładzie jazdy autobusów docierających do Gdańska znaleźć można wiele połączeń lokalnych z nieodległych, mniejszych miejscowości, większych polskich miast, a także miast poza granicami naszego kraju. PKS Gdańsk Sp. z o.o. obsługuje trasy regionalne w okolicach Gdańska (powiat gdański, kościerski i nowodworski). Możesz więc skorzystać z usług tego przewoźnika, jeśli wybierasz się w podróż do Krynicy Morskiej, Kościerzyny czy Pruszcza Gdańskiego. Rozkład jazdy PKS Gdańsk uwzględnia także kursy dalekobieżne, między innymi z Płocka. PKS Gdańsk oferuje również połączenia do Kaliningradu.

Wybierając się do Gdańska autobusem z innych części kraju, można skorzystać z ofert przewozów autobusowych, obsługujących połączenia dalekobieżne, na przykład FlixBus czy BP Tour. FlixBus – platforma, która dokonała integracji znanego wcześniej pod nazwą „PolskiBus.com” przewoźnika – oferuje do Gdańska połączenia z niemal wszystkich większych miast w Polsce. Rozkład jazdy autobusów FlixBus do Gdańska obejmuje połączenia m.in. z Warszawy, Rzeszowa, Torunia, Bydgoszczy, Lublina, Wrocławia, Brna, Pragi i Berlina. FlixBus oferuje swoim pasażerom wygodne i nowoczesne autokary, a zakup biletu z wyprzedzeniem często oznacza dla kupującego skorzystanie ze zniżek i promocji.


 

Szukasz więcej informacji o podróżach?

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach i przypomnienia o podróży.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.