xtdwqdxwye

Podróż autobusem FlixBus

Na kiedy planujesz podróż?

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 450 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 30 milionów użytkowników ze 120 krajów
 • Liczba krajów: 20

  Udogodnienia

 • Zasilanie
 • WiFi
 • Napoje
 • Media
 • Klimatyzacja
 • WC
 • Rezerwacja
 • Bagaż
 • Rower

FlixBus – popularny przewoźnik autokarowy obecny również w Polsce

autobusy

Firma FlixBus istnieje od 2013 roku, powstała w Niemczech i obecnie działa w wielu krajach Europy (m.in. Włochy, Austria, Holandia), oferując klientom wygodne przejazdy oraz elastyczną siatkę połączeń. Firma stanowi nowatorskie połączenie oferty przewozowej z zapleczem internetowym i tym samym wpisuje się w innowacyjną gałąź rynku związaną ze start-upami. Dzięki temu, podróżni mają do dyspozycji doskonale przygotowaną aplikację mobilną, a także dostęp do bezpłatnego i szybkiego WiFi na pokładzie autobusów oraz do systemu GPS-lifetracking, który na bieżąco pokazuje trasę przejazdu i jej parametry.

FlixBus w Niemczech odniósł ogromny sukces i szybko wkroczył na europejski rynek przewozów autokarowych. Oferta Flixbus to ponad 100 000 połączeń dziennie do 900 różnych miejsc w 20 państwach. Wśród dostępnych destynacji są takie miasta jak m.in.: Warszawa, Genewa, Berlin, Paryż, Amsterdam i wiele innych mniejszych i większych miejscowości. FlixBus w Niemczech oraz w innych krajach przeważnie przyjeżdża na specjalnie wyznaczone miejsca przesiadkowe i nie są to regularne dworce autobusowe.

 


Pobierz aplikację GoEuro i kupuj bilety na przejazdy Flixbus!

Jeśli szukasz nieograniczonego dostępu nie tylko do biletów autobusowych, lecz także kolejowych i lotniczych oraz informacji o aktualnych rozkładach jazdy Flixbus a także innych przewoźników, pobierz na swój na telefon komórkowy aplikację GoEuro. Dzięki niej zawsze i wszędzie nie tylko sprawdzisz rozkład jazdy, ale również kupisz bilet nawet w ostatniej chwili. Dzięki aplikacji GoEuro porównasz wszystkie możliwości przejazdów na wybranej trasie.


 


 

Zakup biletów na przejazdy autobusami FlixBus

bilety

Bilety na połączenia oferowane przez FlixBus można kupić na stronie internetowej przewoźnika lub poprzez GoEuro. Przejrzysty schemat połączeń umożliwia wybór idealnego biletu na wybraną trasę. Opłatę za bilet można wnieść korzystając np. z karty kredytowej lub serwisu płatniczego PayPal. Bilety na autobusy FlixBus można nabyć w ofercie specjalnej lub w cenie promocyjnej. FlixBus oferuje także zakup bonów upominkowych do wykorzystania na dowolne połączenia. Bilety na połączenia oferowane przez FlixBus można dopasować do indywidualnych potrzeb, aby podróżować wygodnie i szybko.

W Polsce FlixBus współpracuje z PolskiBus.com, oferując przejazdy pomiędzy największymi miastami. Daje to daje pasażerom możliwość dogodnego przesiadania się na trasie przejazdu na wspólnym bilecie. Autobusy FlixBus oferują przekąski i napoje w dobrych cenach, a za ich sprzedaż odpowiedzialny jest kierowca. Pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego WiFi oraz z gniazdek elektrycznych.

Więcej informacji o warunkach podróży

Dzieci w podróży z FlixBus

Na pokładach autobusów FlixBus dzieci podróżują w ramach biletów sprzedawanych według taryfy ulgowej.

 • Dzieci od 0 do 3 roku życia: najmniejsze dzieci w celu zagwarantowania im najwyższego poziomu bezpieczeństwa, muszą podróżować w fotelikach samochodowych.
 • Dzieci od 0 do 10 roku życia: dzieci poniżej 10 roku życia mogą podróżować autobusami FlixBus wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.
 • Dzieci od 10 do 15 roku życia: dzieci w wieku 10-15 lat mogą podróżować samodzielnie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów, natomiast osoby powyżej 15 roku życia mogą podróżować bez opieki.
 • Bagaż podręczny w autobusach FlixBus

  Bezpłatny bagaż podręczny może ważyć maksymalnie 7 kg. Jego dopuszczalne wymiary to: 42 x 30 x 18 cm.

  Duży bagaż w autobusach FlixBus

  Podróżny może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu rejestrowanego o wymiarach maks. 67 x 50 x 27 cm. Maksymalna łączna waga bagażu wynosi 30 kg. Takie same zasady dotyczące bagażu obejmuje współpraca FlixBus z przewoźnikiem PolskiBus.com.


  Autobusy do Warszawy

  Autobusem do Warszawy

  Autobusem do Poznania

  Autobusem do Poznania

  Autobusy do Krakowa

  Autobusem do Krakowa


  Osoby niepełnosprawne w autobusach FlixBus

  osoby niepełnosprawne

  Przewoźnik umożliwia podróż osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom. Aby skorzystać z pomocy, należy jednak skontaktować się z przewoźnikiem w celu podania szczegółów dotyczących podróży i upewnienia się, że przewoźnik będzie przygotowany do zabrania i udzielenie wszelkiej niezbędnej pomocy.

  Osoby niepełnosprawne mogą podróżować w towarzystwie opiekunów lub psa przewodnika bezpłatnie po okazaniu stosownego zaświadczenia. Takie osoby również mają prawo do wyboru miejsca w autobusie w pierwszej kolejności. Na połączenie oferowane przez FlixBus można zabrać wózek inwalidzki i/albo psa przewodnika, jednak należy wcześniej zgłosić taką chęć telefonicznie pod numerem telefonu: +49 (0)30 300 137 300.

  Szczegółowe informacje o zasadach i możliwościach dotyczących podróży osób niepełnosprawnych opisane zostały we wpisie Autobusowe podróże osób niepełnosprawnych.


   

  Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

   

  Bądź na bieżąco!

  Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach, przypomnienia o podróży i inne informacje.

  Niepoprawny format adresu e-mail.

  Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
  Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.