Autobusy WarszawaOstrołęka: rozkłady jazdy, tanie bilety

W jedną stronę
W obie strony
czw., 24.05
1
0

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 600 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 20 milionów użytkowników ze 120 krajów

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF

Podróż autobusem Warszawa – Ostrołęka

Śr. czas przejazdu::136
Przyjazd autobusem::Ostrołęka
Odjazd autobusu::Warszawa
Cena biletu::17
Odległość::103 Kms
Przewoźnicy autobusowi::PKS Polonus, Busfor

Autobusy z Warszawy do Ostrołęki – szczegóły przejazdu

Na podanej trasie pasażerowie mogą wybrać podróż samochodem albo, co może być znacznie wygodniejsze i na pewno bardziej korzystne cenowo, podróż autobusem. Odległość między tymi dwoma miastami wynosi niewiele ponad sto kilometrów, a podróż autobusem zajmuje od 2 do 2 godziny i 30 minut.

Autobus Warszawa – Ostrołęka jest na tej trasie dość popularnym środkiem transportu ze względu na niską cenę, szybki czas przejazdu i wielki wybór połączeń oferowanych przez całą dobę. Na tej trasie kursują tacy przewoźnicy jak PKS Polonus, PKS w Ostrołęce oraz firmy RAN-TRANS, Plus Bus oraz PolskiBus. Podróżni mogą wybrać kilka lokalizacji stacji początkowej i końcowej. Wszystkie autobusy oferują kursy bezpośrednie. Najkrócej jedzie autokar firmy PolskiBus odjeżdżający z dogodnej lokalizacji na północnym krańcu miasta. Wielki wybór połączeń, komfortowy przejazd i optymalny koszt przejazdu zachęcają do podróży autokarowej na opisywanej trasie.

Wyjazd autobusem z Warszawy

Autobusy jeżdżące na trasie Warszawa - Ostrołęka posiadają wiele punktów startowych (w zależności od wyboru przewoźnika) umiejscowionych w różnych częściach stolicy. Pasażerowie mogą wsiąść na północy miasta, tuż przy metrze Młociny, skąd kurs w kierunkach północnych rozpoczynają autokary firmy PolskiBus. Połączenia PKS swój bieg rozpoczynają na Dworcu Zachodnim, tuż obok dworca kolejowego o tej samej nazwie. Dostaniemy się tam autobusami miejskimi linii 127 154 158 172 182 184 187 517 523 717 oraz połączeniami nocnymi - N35 N85. Trzecim punktem, z którego odjeżdżają autobusy do Ostrołęki jest Plac Defilad, tuż przy PKiN, czyli w samym sercu Warszawy. 500 metrów dalej znajduje się także Dworzec Centralny. Najłatwiej i najszybciej dojedziemy tam metrem, wysiadając na stacji Centrum.

Przyjazd autobusem do Ostrołęki

Autobusy Warszawa - Ostrołęka zatrzymują się dworcu autobusowym przy ulicy Ludwika Bogusławskiego w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starego Miasta. Autokary innych spółek mają swój punkt końcowy nieopodal, na ulicy Piłsudskiego. Dworzec kolejowy znajduje się cztery kilometry dalej. Najwygodniej będzie dojechać tam taksówką.

Ostrołęka to miasto leżące nad Narwią. Znajduje się tu ciekawe Muzeum Kultury Kurpiowskiej, liczne kościoły i pomniki. Ciekawostką jest to, że mieszkał tu Krzysztof Klenczon, nieżyjący lider kultowego zespołu Czerwone Gitary.

Wciąż w biegu?

Pobierz DARMOWĄ aplikację GoEuro teraz!