uutcacss

Autobusy WarszawaOstrołęka: rozkłady jazdy, tanie bilety

Na kiedy planujesz podróż?

wt. 27 lut

06:00 08:25
20 zł
02:25 godz.

Współpracujemy z

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 450 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 30 milionów użytkowników ze 120 krajów

Podróż autobusem Warszawa – Ostrołęka

Śr. czas przejazdu:2h 25m
Przyjazd autobusem:Ostrołęka
Odjazd autobusu:Warszawa
Cena biletu: 20,24 zł
Odległość:103 km
Przewoźnicy autobusowi:
 • PKS Polonus

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa – Ostrołęka?

Wielu przewoźników oferuje nowoczesne pojazdy z wygodnymi fotelami, WiFi i klimatyzacją. Porównaj dostępne oferty.

Jakie udogodnienia oferuje przewoźnik PolskiBus w swoich autobusach?

 • Zasilanie

 • WiFi

 • Napoje

 • Bilety elektroniczne

 • Zwierzęta

 • WC

 • Rezerwacja

 • Wymagany dowód tożsamości

 • Rower

Pozostałe usługi i udogodnienia, oferowane przez poszczególnych przewoźników w różnych krajach, mogą się różnić.

Co muszę wiedzieć o podróży autobusem przewoźnika PolskiBus?

uutcacss

  Wszystkie dzieci potrzebują biletu na przejazdy autobusami przewoźnika Polskibus.com. Dzieci poniżej 12 roku życia muszą podróżować w towarzystwie osoby dorosłej. Dzieci, których wzrost nie przekracza 150 cm muszą podróżować w foteliku lub na specjalnej podstawce. Dzieci w wieku 12-15 lat mogą podróżować samodzielnie pod warunkiem, że ich rodzic lub opiekun prawny podpisze odpowiednie oświadczenie w obecności członka załogi autobusu w trakcie przyjmowania pasażerów na pokład.


  W przypadku przewoźnika autobusowego Polskibus.com odprawa nie jest wymagana.


  Przewoźnik autobusowy Polskibus.com oferuje tylko jeden rodzaj biletów.


Autobusy z Warszawy do Ostrołęki – szczegóły przejazdu

Na podanej trasie pasażerowie mogą wybrać podróż samochodem albo, co może być znacznie wygodniejsze i na pewno bardziej korzystne cenowo, podróż autobusem. Odległość między tymi dwoma miastami wynosi niewiele ponad sto kilometrów, a podróż autobusem zajmuje od 2 do 2 godziny i 30 minut.

Autobus Warszawa – Ostrołęka jest na tej trasie dość popularnym środkiem transportu ze względu na niską cenę, szybki czas przejazdu i wielki wybór połączeń oferowanych przez całą dobę. Na tej trasie kursują tacy przewoźnicy jak PKS Polonus, PKS w Ostrołęce oraz firmy RAN-TRANS, Plus Bus oraz PolskiBus. Podróżni mogą wybrać kilka lokalizacji stacji początkowej i końcowej. Wszystkie autobusy oferują kursy bezpośrednie. Najkrócej jedzie autokar firmy PolskiBus odjeżdżający z dogodnej lokalizacji na północnym krańcu miasta. Wielki wybór połączeń, komfortowy przejazd i optymalny koszt przejazdu zachęcają do podróży autokarowej na opisywanej trasie.

Wyjazd autobusem z Warszawy

Autobusy jeżdżące na trasie Warszawa - Ostrołęka posiadają wiele punktów startowych (w zależności od wyboru przewoźnika) umiejscowionych w różnych częściach stolicy. Pasażerowie mogą wsiąść na północy miasta, tuż przy metrze Młociny, skąd kurs w kierunkach północnych rozpoczynają autokary firmy PolskiBus. Połączenia PKS swój bieg rozpoczynają na Dworcu Zachodnim, tuż obok dworca kolejowego o tej samej nazwie. Dostaniemy się tam autobusami miejskimi linii 127 154 158 172 182 184 187 517 523 717 oraz połączeniami nocnymi - N35 N85. Trzecim punktem, z którego odjeżdżają autobusy do Ostrołęki jest Plac Defilad, tuż przy PKiN, czyli w samym sercu Warszawy. 500 metrów dalej znajduje się także Dworzec Centralny. Najłatwiej i najszybciej dojedziemy tam metrem, wysiadając na stacji Centrum.

Przyjazd autobusem do Ostrołęki

Autobusy Warszawa - Ostrołęka zatrzymują się dworcu autobusowym przy ulicy Ludwika Bogusławskiego w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starego Miasta. Autokary innych spółek mają swój punkt końcowy nieopodal, na ulicy Piłsudskiego. Dworzec kolejowy znajduje się cztery kilometry dalej. Najwygodniej będzie dojechać tam taksówką.

Ostrołęka to miasto leżące nad Narwią. Znajduje się tu ciekawe Muzeum Kultury Kurpiowskiej, liczne kościoły i pomniki. Ciekawostką jest to, że mieszkał tu Krzysztof Klenczon, nieżyjący lider kultowego zespołu Czerwone Gitary.

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Autobus

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach, przypomnienia o podróży i inne informacje.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.