Tanie loty do Barcelony: bilety lotnicze, połączenia

Na kiedy planujesz podróż?

Współpracujemy z

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 600 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 20 milionów użytkowników ze 120 krajów

Szukasz dogodnych lotów do Barcelony? Sprawdź podpowiedzi GoEuro!

Codziennie loty do Barcelony oferowane są z wielu lotnisk w Polsce, a przewoźników, którzy oferują lotnicze połączenie właśnie do Barcelony jest co najmniej kilku. Tym samym loty do Barcelony dzięki dużej liczbie przewoźników obsługujących trasę są wartą uwagi alternatywą wobec innych środków transportu, a korzystając z tanich lotów, oszczędności w portfelu można połączyć z oszczędnością czasu.

 


Tanie loty z Barcelony do Polski

popular

Jakie linie lotnicze latają z Polski do Barcelony? Z Polski do Barcelony latają między innymi LOT, Brussels, KLM, Norwegian oraz Wizz Air.

Jak nazywa się główne lotnisko w Barcelonie? Głównym lotniskiem jest Port Lotniczy El Prat.

Na jakie lotnisko w Barcelonie latają tanie linie lotnicze? Tanie linie lotnicze latają na lotnisko Ciampino, które położone jest około 17 km od centrum miasta.


Jak kupować tanie bilety lotnicze do Barcelony?

cheap

Z jakim wyprzedzeniem należy kupować bilety na lot do Barcelony?Najbardziej otymalny termin to 8 tygodni przed wylotem.

Kiedy można kupioć najtańsze bilety lotnicze do Barcelony? Najtaniej jest grudniu, a najdrożej w lipcu.

Na jaki dzień tygodnia można kupić najtańsze bilety lotnicze do Barcelony? Zazwyczaj najtańsze bilety można kupić na środę.

Którzy tani przewoźnicy obsługują najtańsze loty do Barcelony Ryanair to zazwyczaaj najtańszy przewoźnik, ale warto również sprawdzić ofertę Wizz Air.


Loty do Barcelony: dojazd do centrum

fast

Jak łatwo dojechać z lotniska do centrum Barcelony? Po zakończonym locie i wyjściu z lotniska dogodną formą transportu do centrum miasta jest kursujący co 30 min pociąg, który odjeżdża z Terminalu 2. Jednak najtańszym sposobem na dotarcie z lotniska do centrum jest skorzystanie z podróży autobusem AeroBus. Cena biletu w jedną stronę wynosi niecałe 6 euro. Autobus dociera do centrum w przeciągu 35 minut!

Jak długo trwa lot bezpośredni z Polski do Barcelony? Lot bezpośredni z Polski do Barcelony trwa około 3 godzin i 5 minut.

Jak tanio dolecieć z Polski do Barcelony?


fast

Szukając lotów do Barcelony, warto rozważyć wylot z kilku lotnisk w Polsce. Tanie loty do Barcelony są bardzo popularne, a dotarcie i zwiedzanie Barcelony umożliwią nam przewoźnicy odlatujący między innymi z Poznania, Krakowa, Katowic lub Wrocławia. Najbardziej korzystne loty oferuje lotnisko im. F. Chopina w Warszawie znajdujące się w odległości 8 km od centrum. Do portu lotniczego podjeżdżają autobusy miejskie: 148, 175, 188, 331, N32, Szybka Kolej Miejska S2, S3 oraz Kolej Mazowiecka uruchamiająca pociąg R2.

Kolejnym lotniskiem oferującym loty do Barcelony jest lotnisko w Poznaniu. Mieści się ono 7 km od centrum . Dojazd na lotnisko umożliwia komunikacja miejska za pośrednictwem linii L, 59 i 48. Lecąc do Barcelony z Poznania wymagana będzie przynajmniej jedna przesadka. Najbardziej komfortową możliwość przelotu oferuje przewoźnik PLL LOT z przesiadką w Warszawie.

Do Barcelony dolecimy również z Krakowa. Na lotnisko zawiezie nas autobus miejski linii 208, 292, 902 lub pociąg relacji Kraków Główny – Kraków Lotnisko. W Krakowie loty do Barcelony obsługiwane są m.in. przez linie lotnicze LOT, Brussels, KLM, Norwegian. Najkrótszy lot z jedną przesiadką oferuje Lufthansa.

Port lotniczy we Wrocławiu również oferuje loty z jedną przesiadką. Najbardziej korzystne połączenie umożliwia PLL LOT z transferem w Warszawie. Na Wrocławskie lotnisko dojedziemy komunikacją miejską, linia 409 lub 249.

Będąc w Katowicach do Barcelony najszybciej dolecimy za pośrednictwem linii lotniczych Lufthansa w ciągu 8 godzin z przesiadką we Frankfurcie. Aby dojechać z centrum na lotnisko w Katowicach, wystarczy wsiąść do autobusy linii 85, 53, 17 lub skorzystać z przejazdu autobusem „linia lotnisko”.

 


Odwiedź Barcelonę

Więcej informacji o Barcelonie?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących dojazdu do Barcelony, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Wszystkie ważne informacje o lotnisku Barcelona

  • Zasilanie
  • WiFi
  • Gastronomia
  • WC

*Informacje mogą być nieaktualne

Aerobús kursuje do centrum miasta (Plaza de Catalunya) z obu terminali. Znajduje się tam także autobus miejski 46 i pociąg R2 jadące do głównej stacji kolejowej.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach i przypomnienia o podróży.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.