Loty WarszawaPraga: tanie loty

W jedną stronę
W obie strony
niedz., 22.04
1
0

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 600 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 20 milionów użytkowników ze 120 krajów

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF
Dziś
niedz., 22.04
pon., 23.04
wt., 24.04
śr., 25.04
czw., 26.04
pt., 27.04
meinfernbus_flixbus79
ecolines75
meinfernbus_flixbus61
meinfernbus_flixbus69
meinfernbus_flixbus66
meinfernbus_flixbus92
meinfernbus_flixbus99
leoexpress82
leoexpress80
leoexpress80
leoexpress102
leoexpress78
leoexpress94
leoexpress162
meinfernbus_flixbus58
meinfernbus_flixbus61
meinfernbus_flixbus58
meinfernbus_flixbus54
meinfernbus_flixbus58
meinfernbus_flixbus54
meinfernbus_flixbus92

Lot Warszawa – Praga

Czas podróży::325
Przylot do::Praga
Miejsce wylotu::Warszawa
Cena biletu:194
Odległość::517 Kms
Linie lotnicze::Visit Tour, Smartwings, Flixbus, Leo Express, Wizz Air, Brussels Airlines, Ecolines, Czech Airlines, Air France, KLM, Infobus

Miniprzewodnik: loty WarszawaPraga

Średnia cena: 300 zł
Połączenia: codziennie kilka
Bezpośrednio: większość
Śr. czas lotu: 1:30
PLL LOT: tak
Inne linie: tak

Szukasz tanich lotów z Warszawy do Pragi?

Wybierając się w podróż do Pragi, można skorzystać z podróży lotniczej. Loty na trasie Warszawa – Praga, realizowane jako loty bezpośrednie i obsługiwane przez Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Czech Airlines, trwają około godziny i 30 minut. Po dodaniu czasu niezbędnego na odprawę oraz czasu dojazdu na lotnisko w Warszawie oraz dojazdu do centrum Pragi, całkowity czas podroży lotniczej może się wydłużyć do 5 godzin.

Połączenia lotnicze do Pragi mogą być również obsługiwane przez inne linie lotnicze, m.in. AirBaltic, Belavia, Iberia, Vueling czy Norwegian Airlines, przy czym każdy ze wspomnianych przewoźników udostępnia połączenia lotnicze z dodatkowymi międzylądowaniami, co wydłuża czas podróży.


  • autobus Zawsze najtaniej jest kupować bilety na loty Warszawa – Praga z wyprzedzeniem!

  • autobus Na tej trasie swoje loty oferują Polskie Linie Lotnicze LOT.

  • autobus Większość podróżnych kupuje bilety na loty Warszawa – Praga przynajmniej kilka dni przed podróżą.

Loty z Warszawy do Pragi – nie tego szukasz?


Sprawdź autobusy Warszawa – Praga | Zdecyduj się na pociąg Warszawa – Praga | Porównaj możliwości przejazdu z Warszawy do Pragi

Wylot z Warszawy do Pragi

transport

Loty Warszawa – Praga realizowane są z lotniska im. Chopina w Warszawie. To największy port lotniczy w Polsce. Położony jest około 8 km od centrum miasta. Oddano go do użytku już w 1934 roku, jednak nazwę patrona – Fryderyka Chopina – lotnisko uzyskało dopiero w 2001 roku.

Bezpośrednio z centrum Warszawy na lotnisko można dojechać korzystając z komunikacji miejskiej: autobusem 175 w ciągu dnia lub N32 w nocy lub decydując się na skorzystanie z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, odjeżdżających z warszawskich dworców kolejowych. Podróż na lotnisko trwa około 30 minut.

Przylot do Pragi

rozkład

Połączenia lotnicze z Warszawy do Pragi kończą się na praskim lotnisku im. Vaclava Havla, który został patronem lotniska w 2012 roku. Praskie lotnisko leży około 17 km na północ od stolic Czech, a dojazd z lotniska do centrum miasta trwa od 30 minut (przy podróży taksówką) do godziny (przy korzystaniu z komunikacji miejskiej).

Z Terminala 2 odjeżdżają autobusy nr 100 do stacji metra B – Zličín lub metra A – Nádraží Veleslavín. Z lotniska kursuje także specjalny ekspres AE, łączący lotnisko z kolejowym dworcem głównym, mający dodatkowe przystanki przy liniach B i C praskiego metra.

Wizyta w Pradze

rozkład

Praga uważana jest za jedno z najpiękniejszych miast Europy i jest chętnie odwiedzana przez turystów o każdej porze roku. Niejeden podróżnik marzy o przespacerowaniu się Mostem Karola, Złotą Uliczką czy wreszcie o chwili oddechu w czeskiej gospodzie z kuflem złocistego napoju w dłoni.

Warto tu przyjechać nie tylko w celu obejrzenia słynnych zabytków, ale też po to, by poczuć klimat miasta, które inspirowało Franza Kafkę i innych wielkich twórców.

 


Odwiedź Pragę

Więcej informacji o Pradze?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących dojazdu do Pragi, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Pradze. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Wciąż w biegu?

Pobierz DARMOWĄ aplikację GoEuro teraz!