dqwqfubrdqwdaqdwwtyausfe

Podróże po Polsce i Europie

Na kiedy planujesz podróż?

Pomysł na ciekawą podróż po Europie

Gotowi na kilka wolnych dni? Jeśli nie chcecie wolnego czasu spędzić w domu, podpowiadamy, dokąd warto się wybrać. Warto w końcu domową krzątaninę zastąpić rodzinnym wyjazdem, który pozwoli w pełni wypocząć oraz cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi! Wydłużony weekend to idealna okazja, by odkryć nowe zakątki i spędzić ten czas w nieco inny sposób. Na wiosnę Polska i Europa mają do zaoferowania całą listę ciekawych miejsc do odwiedzenia. Oto kilka wyjątkowych kierunków, które wybraliśmy.


 

Warszawa – Gdańsk
Czas podróży od 4:35h
Gdańsk – Kraków
Czas podróży od 6:30h
Warszawa – Poznań
Czas podróży od 3:00h
Kraków – Praga
Czas przejazdu od 6:00h
 

Podróżnicze inspiracje GoEuro


 


City Breaks czyli zaplanuj weekendowy wyjazd do jednego z miast Europy


Podróże, w tym podróże po Europie, pozwalają spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość z innego punktu widzenia. Wielu postrzega je jako synonim wolności i odkrywania nieznanego. W czasie podróży odkryć można niezliczoną liczbę pięknych miejsc, kultur, zwyczajów, a także poznać wspaniałych ludzi. Europa ma do zaoferowania tak wiele atrakcji, że nawet podczas niepogody każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można wybrać się do cieplejszych regionów południowej Europy lub zdecydować się na narty w Alpach, Tatrach czy Beskidach. Godne rozważenia są także weekendowe wypady do europejskich miast czy kontemplowanie natury na Mazurach, Podhalu czy w Bieszczadach.

Rozwój nowoczesnych technologii oraz środków komunikacji umożliwia dziś dotarcie i zdobycie informacji o najbardziej odległych zakątkach zarówno Europy, jak i całego świata. Kolej dużych prędkości ułatwia – dzięki znacznemu skróceniu czasu trwania podróży – przemieszczanie się pomiędzy większymi metropoliami. Tanie linie lotnicze prześcigają się w ofertach promocji na bilety, umożliwiając dotarcie do wielu miejsc za stosunkowo niedużą cenę. Warto więc sprawdzić, co czeka na nas w tym sezonie. Dokąd warto wybrać się podróżując po Europie? Co warto zobaczyć? Zwiedzaj Europę z GoEuro!Odwiedź Europę Zachodnią
Podróż do Barcelony
Podróż do Paryża
Podróż do Londynu
Podróż do Malagi
Podróż do Wenecji
Podróż do Rzymu
Podróż do Amsterdamu
Podróż do Wiednia
Podróż do Lizbony
Podróż do Tallinna
Zakochaj się w Polsce
Podróż do Zakopanego
Podróż do Krakowa
Podróż do Wrocławia
Podróż do Gdańska
Podróż do Poznania
Podróż do Kołobrzegu
Podróż do Władysławowa
Podróż do Karpacza
Podróż do Łeby
Podróż do Szczecina
Poznaj miasta naszych sąsiadów
Podróż do Berlina
Podróż do Pragi
Podróż do Bratysławy
Podróż do Drezna
Podróż do Wilna
Podróż do Lwowa
Podróż do Kijowa
Podróż do Hamburga
Podróż do Monachium
Podróż po Europie Wschodniej
 

Podczas tegorocznej podróży po Europie wybierz się do słonecznej Italii

Wiosna i jesień to okresy, w których niektórzy szukają możliwości wypoczynku w cieplejszym klimacie. Nie zawsze trzeba wyjeżdżać daleko, by znaleźć odrobinę słońca i wyższe temperatury. Włochy to dobry pomysł szczególnie dla tych, którzy szukają nieodkrytych szlaków i możliwości podróżowania na własną rękę. GoEuro przedstawia dwa niezwykłe pomysły na europejskie podróże. Gorąca Italia czeka!

Wycieczka po Kalabrii

Otoczoną wodami Morza Tyrreńskiego oraz Jońskiego Kalabrię charakteryzuje łagodny klimat, przejrzyste, błękitne wody morskie, skaliste wybrzeża i piaszczyste plaże. To wszystko sprawia, że Kalabria jest regionem, który świetnie sprawdzi się jako cel podróży o każdej porze roku, także zimą!

Zimowa wycieczka po Kalabrii →

Odwiedź regiony Emilia-Romania i Toskania

Toskania i Emilia-Romania to regiony, które uznane są za dwie królowe włoskiej kuchni. Warto tu przyjechać na dłużej, poświęcić czas na rozsmakowanie się w potrawach, zwiedzanie okolicy. Ruszajcie zatem w podróż po Włoszech i smakujcie wyjątkowych regionalnych potraw!

Odwiedź regiony Emilia-Romania i Toskania →

 

Zaplanuj swoje wakacje

Chcesz pojechać na wakacje, ale nie wiesz, na jakie miejsce się zdecydować? Sprawdź podpowiedzi GoEuro i już dziś zacznij pakować walizkę!

Sprawdź →

Odwiedź europejskie miasta

Zaplanuj niezapomniany weekendowy wypad do jednego z fascynujących miast Europy. Odkryj wszystko to, co Europa ma najlepszego!

Sprawdź →

Pakuj się z głową!

Wybierasz się na krótki urlop i nie wiesz, co ze sobą zabrać i jak się zapakować? Sprawdź podpowiedzi GoEuro i nie trać czasu na zbędne przygotowania.

Sprawdź →

Kupuj tanie bilety lotnicze

Planujesz weekendowy wypad do jednego z miast Europy, ale nie wiesz, jak kupić tanie bilety lotnicze? Przeczytaj i lataj po Europie o każdej porze roku!

Sprawdź →


 

Szukasz inspiracji na kolejne europejskie wyprawy?

 

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach, przypomnienia o podróży i inne informacje.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.