KatowiceWrocław: tanie bilety na autobus, pociąg i samolot!

W jedną stronę
W obie strony
czw., 24.05
1
0

Najlepsza cena

Porównanie cen w czasie rzeczywistym

Łatwa rezerwacja

Dostęp do 600 partnerów kolejowych, autobusowych  i lotniczych

Jakość i zaufanie

Ponad 20 milionów użytkowników ze 120 krajów

Dziś
czw., 24.05
pt., 25.05
sob., 26.05
niedz., 27.05
wt., 29.05
meinfernbus_flixbus4
meinfernbus_flixbus2
Sprawdź cenę.
meinfernbus_flixbus4
meinfernbus_flixbus2
meinfernbus_flixbus2
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
meinfernbus_flixbus2
meinfernbus_flixbus2
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.

Jak dojechać z Katowic do Wrocławia? Sprawdź podpowiedzi GoEuro!

Podróż z Katowic do Wrocławia zajmuje od dwóch do trzech godzin. Jej koszt natomiast może zawierać się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Pomiędzy obydwoma miastami kursują liczne autobusy oraz pociągi. Metropolie są od siebie oddalone o dystans niespełna dwustu kilometrów. Nic więc dziwnego, że loty pomiędzy nimi należą do rzadkości. Decydując się na samolot należy też liczyć się z koniecznością przesiadki. Dojazd z Katowic do Wrocławia jest możliwy niemalże o każdej porze dnia. Pierwszy pociąg wyrusza o 5:09. Ostatni autobus w ciągu doby natomiast zaczyna podróż o 23:40.


Planujesz podróż z Katowic do Wrocławia? Porównaj różne formy podróży!


Zanim sprawdzisz, jaka jest najbardziej dogodna forma podróży z Katowic do Wrocławia, odpowiedz na 3 znajdujące się poniżej pytania. Od udzielonych odpowiedzi zależy, który z oferowanych pomiędzy Katowicami a Wrocławiem środków transportu będzie tym najdogodniejszym.


  • autobus Wolisz zaoszczędzić, a czas dojazdu jest Ci obojętny?

  • autobus Chcesz się dostać na miejsce jak najszybciej, a tym samym pieniądze nie grają tak wielkiej roli?

  • autobus Wolisz odbyć ciekawą podróż, która pozwoli zobaczyć okolicę?

 


Jak najszybciej dostać się z Katowic do Wrocławia?

popular

Czym najszybciej dostać się z Katowic do Wrocławia? Najszybszą formą podróży z Katowic do Wrocławia jest bezpośrednia podróż pociągiem.

Jacy przewoźnicy kolejowi oferują połączenia z Katowic do Wrocławia? Połączenia kolejowe z Katowic do Wrocławia bez przesiadek oferuje PKP Intercity.

Jak długo trwa podróż z Katowic do Wrocławia? Bezpośrednia podróż z Katowic do Wrocławia trwa około 2 godzin i 15 minut.


Jak najtaniej dojechać z Katowic do Wrocławia?

cheap

Jak najtaniej dojechać z Katowic do Wrocławia? Najtaniej z Katowic do Wrocławia można dojechać autobusem.

Jacy przewoźnicy oferują najtańsze przejazdy z Katowic do Wrocławia? Tanie przejazdy autobusowe z Katowic do Wrocławia oferują między innymi PolskiBus.com, Neobus czy spółki PKS.

Gdzie kupić bilety autobusowe z Katowic do Wrocławia? Bilety autobusowe z Katowic do Wrocławia najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby GoEuro.


Odkryj ciekawe miejsca w drodze z Katowic do Wrocławia

fast

Jak zaplanować ciekawą podróż z Katowic do Wrocławia? Ciekawą podróżą z Katowic do Wrocławia będzie podróż samolotem.

Gdzie się zatrzymać w drodze z Katowic do Wrocławia? Podróż z Katowic do Wrocławia samolotem można zaplanować z przesiadką w Warszawie lub Gdańsku.

Gdzie kupić bilety lotnicze z Katowic do Wrocławia? Bilety lotnicze z Katowic do Wrocławia najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby GoEuro.


Podróż z Katowic do Wrocławia z pewnością upłynie w miłej atmosferze. Miasto zachęca do odwiedzin swoim niepowtarzalnym klimatem, więc wato wybrać pociąg, autobus lub samolot, by spędzić tam długi weekend lub krótkie miejskie wakacje, tym bardziej że Wrocław to szczególnie polecane miejsce na weekendowy wyjazd w 2017 roku! Porównaj różne formy podróży z Katowic do Wrocławia i wybierz taką, która najbardziej Ci odpowiada!


Jak najszybciej dostać się z Katowic do Wrocławia?


fast

Najszybsze połączenia z Katowic do Wrocławia to zdecydowanie pociągi. Koleją dystans oddzielający obydwa miasta przejedziemy nawet w 2 godziny i 15 minut. Przejazdy na tej trasie oferują spółki wydzielone z dawnego ogólnokrajowego PKP. Możemy więc pojechać składami TLK lub Intercity. Jeśli zdecydujemy się na podróż z przesiadkami, możemy też trafić na pociągi Regio lub Kolei Śląskich.

Dojazd z Katowic do Wrocławia możemy zarezerwować w wielu różnych punktach. Nabędziemy je więc w kasie, na stronach poszczególnych przewoźników albo dzięki wyszukiwarkom komunikacyjnym (przykładowo GoEuro). Oto więcej informacji o kolejowej podróży z Katowic do Wrocławia.Jak najtaniej dojechać z Katowic do Wrocławia?


fast

Najtańsze połączenia z Katowic do Wrocławia to zdecydowanie autobusy. Pod względem cenowym wyprzedzają one pociągi ponad dwukrotnie. Transport pomiędzy obydwoma miastami oferuje kilkunastu różnych przewoźników. Na najtańszy dojazd z Katowic do Wrocławia możemy liczyć dzięki firmie PolskiBus. Posiada ona system promocji powiązanych z wcześniejszą rezerwacją miejsca na pokładzie. Kupując bilet z trzydziestodniowym wyprzedzeniem możemy zapłacić za niego nawet mniej niż dziesięć złotych.

Oto więcej informacji o autobusowej podróży z Katowic do Wrocławia.


Odkryj ciekawe miejsca w drodze z Katowic do Wrocławia


fast

Najciekawsze perspektywy daje podróż samolotem. Jeśli chcemy zwiedzić trzy miasta w krótkim czasie, możemy zdecydować się na rejs lotniczy z przesiadką w Warszawie lub Gdańsku. W ten sposób odwiedzimy nie tylko Górny i Dolny Śląsk, ale też stolicę naszego kraju lub Trójmiasto. W dziedzinie krajowych przewozów lotniczych zdecydowanie dominują Polskie Linie Lotnicze LOT, ale można też zdecydować się na lot krajowy tanimi liniami.

 

Szukasz więcej informacji o podróżach?

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF
Wciąż w biegu?

Pobierz DARMOWĄ aplikację GoEuro teraz!