21 000 € na stypendia od GoEuro!Zdobądź swoje stypendium!

Zamierzasz wyjechać na studia zagraniczne w roku akademickim 2017/2018? Będziesz studiować w Europie? Chcesz również zwiedzić kraj, do którego się wybierasz? Szukasz sposobu na sfinansowanie tej niezapomnianej przygody? W takim razie koniecznie sprawdź, jak GoEuro – platforma do wyszukiwania połączeń kolejowych, autobusowych i lotniczych – może Ci w tym pomóc:

€2.000

10 stypendiów na podróże zagraniczne

dla studiujących w jednym z krajów europejskich

€500

2 nagrody w konkursie na Instagramie

dla uczestników konkursu foto/wideoJak wziąć udział w programie stypendialnym GoEuro?

Chcąc ułatwić studentom podróżowanie w czasie ich pobytu za granicą, a tym samym dać im okazję poznania nie tylko miasta, w którym będą studiować, przygotowaliśmy program stypendialny GoEuro – 10 stypendiów, każde w wysokości 2000 €! O stypendium GoEuro można ubiegać się, wypełniając wniosek online na niniejszej stronie internetowej. Nim do tego przystąpisz, upewnij się, że Twoja uczelnia została zakwalifikowana. Tym samym musi ona znajdować się na liście poniżej.


Aby wziąć udział w konkursie na Instagramie, musisz w pierwszej kolejności podać nam swoją nazwę użytkownika, którą posługujesz się w tej aplikacji. Następnie możesz zamieścić zdjęcie lub wideo, przy pomocy którego wytłumaczysz nam, co zainspirowało Cię do wybrania właśnie tego kraju na studia zagraniczne. Zdjęcie lub wideo na Instagramie musi być otagowane @goeuro oraz zawierać hashtag #goabroad. Pamiętaj! Twoja praca konkursowa ma w kreatywny sposób wytłumaczyć nam, DLACZEGO pragniesz studiować właśnie w tym, a nie innym kraju. Dwie najbardziej inspirujące prace zostaną nagrodzone kwotą 500 € każda. Zwycięzców wybierze uznany fotograf z serwisu EyeEm – Samuel James Harries. Śledź nasze konto na Instagramie tutaj.Ważne informacje

Wszyscy studenci zamierzający ubiegać się o stypendium GoEuro, muszą pamiętać o spełnieniu pewnych warunków!

- Uczelnia, na której studiują osoby zamierzające wziąć udział w programie stypendialnym GoEuro, musi znajdować się na liście uczelni zakwalifikowanych do tego stypendium. Lista uczelni znajduje się poniżej.

- Jeżeli uczelnia nie znajduje się na liście uczelni zakwalifikowanych do udziału w programie stypendialnym, jej przedstawiciele mogą skontaktować się z GoEuro i zarejestrować się, używając adresu e-mail [email protected]

- Warunkiem, jaki musi spełnić uczelnia w celu zakwalifikowania się na listę, jest opublikowanie informacji o programie stypendialnym GoEuro w mediach społecznościowych (Facebook i/lub Twitter) lub na swojej stronie internetowej lub w newsletterze skierowanym do studentów.

- Wszyscy uczestnicy już w momencie zgłoszenia muszą być przyjęci na studia w roku akademickim 2017/2018. Zwycięzcy będą zobowiązani dostarczyć dokument potwierdzający przyjęcie w poczet studentów (w formacie PDF) swojej uczelni macierzystej. Zwycięzcy będą również zobowiązani do dostarczenia listu akceptującego (w formacie PDF) z zagranicznej uczelni europejskiej*.

*Akceptowane będą wyłącznie studia zagraniczne w krajach Unii Europejskiej i krajach strefy Schengen.

Okres przyjmowania zgłoszeń

Zgłoszenia będą przyjmowane od 25.09.2017, godz. 12:00 (GMT+1) do 31.01.2018, do północy (GMT+1). Zgłoszenia wysłane po upływie tego terminu nie będą brane pod uwagę.

Harmonogram

Poniedziałek, 25.09.2017 – rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń

Środa, 31.01.2018 – ostatni dzień przyjmowania wniosków

Poniedziałek, 05.02.2018 – ogłoszenie listy zwycięzców

Kwalifikujące się kraje

Program stypendialny GoEuro jest dostępny dla studentów, których uczelnia macierzysta znajduje się w jednym z następujących krajów:

USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Czechy, Polska, Holandia, Szwecja, Portugalia.

Więcej informacji o studiach zagranicznych

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o studiowaniu za granicą oraz przeczytać porady
dotyczące podróżowania, sprawdź poniższe wpisy na naszym blogu!A teraz uruchom swoją wyobraźnię i pomyśl, co można zrobić ze studenckim budżetem zasilonym o dodatkowe 2000 €!

Możliwości podróżowania – stypendium pozwoli na zorganizowanie zarówno krótkich, jak i dłuższych wypadów za miasto z nowymi znajomymi oraz umożliwi lepsze poznanie nowego europejskiego kraju.


Stypendium GoEuro to nie tylko możliwość zdobywania uniwersyteckiej wiedzy, to również świetna okazja do zaznajomienia się z niepowtarzalnym bogactwem kulturowym naszego kontynentu.Lista zakwalifikowanych uczelni

Często zadawane pytania

Jakie są nagrody?

Rozlosujemy 10 stypendiów, każde w wysokości 2000 €, pośród tych, którzy zgłoszą swój udział w programie stypendialnym GoEuro. Mamy też dwie nagrody po 500 € dla uczestników konkursu na Instagramie.

Jak mogę wziąć udział w konkursie?

Studenci zainteresowani wzięciem udziału w konkursie muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, ktory można znaleźć tutaj.

Kto może wziąć udział w konkursie?

- W tym roku program stypendialny GoEuro jest dostępny dla studentów uczelni, które mają swoją siedzibę w jednym z następujących krajów: USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Czechy, Polska, Holandia i Szwecja.

- Wszyscy studenci, którzy zamierzają ubiegać się o stypendium GoEuro i są wpisani w poczet studentów uczelni mającej siedzibę w jednym z powyższych krajów, powinni mieć na uwadze następujące zasady:

1. Należy upewnić się, że Twoja uczelnia kwalifikuje się do udziału w programie stypendialnym GoEuro. Listę kwalifikujących się uczelni można znaleźć powyżej.

2. Jeżeli uczelnia nie znajduje się na liście uczelni zakwalifikowanych do udziału w programie stypendialnym, jej przedstawiciele mogą skontaktować się z GoEuro i zarejestrować się, używając adresu e-mail [email protected]

3. Warunkiem, jaki musi spełnić uczelnia w celu zakwalifikowania się na listę, jest opublikowanie informacji o programie stypendialnym GoEuro w mediach społecznościowych (Facebook i/lub Twitter) lub na swojej stronie internetowej lub w newsletterze skierowanym do studentów.

Jakie są warunki uczestnictwa w konkursie?

Wszyscy uczestnicy muszą być wpisani w poczet studentów uczelni wyższej w roku akademickim 2017/2018. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie odpowiedniego potwierdzenia w formacie PDF. Następnie będą zobowiązani dostarczyć nam kopię listu akceptacyjnego z zagranicznej uczelni (w formacie PDF) znajdującej się w kraju europejskim – dopuszczalne są tylko kraje w obrębie Unii Europejskiej oraz strefy Schengen.

Kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy?

Ostateczny termin składania wniosków to 31.01.2018 o północy (GMT+1). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5.02.2018.

W jaki sposób nagrody zostaną przekazane?

Organizator konkursu skontaktuje się ze zwycięzcami. Środki pieniężne zostaną przekazane zwycięzcom za pomocą przelewu bankowego. Nagroda nie podlega zwrotowi, nie można jej przekazać innej osobie ani wymienić na inną nagrodę.

Czy mogę wygrać zarówno stypendium, jak i nagrodę w konkursie na Instagramie?

Studenci mogą ubiegać się zarówno o stypendium, jak i wziąć udział w konkursie na Instagramie. Mogą jednak otrzymać tylko jedną nagrodę.

Jaka jest róznica pomiędzy Programem Stypendialnym GoEuro a konkursem na Instagramie?

Aby ubiegać się o jedno ze stypendiów GoEuro, po prostu wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie o studiach zagranicznych. Udział w konkursie na Instagramie jest przeznaczony dla tych uczestników, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy oraz opublikują konkursowe zdjęcie lub wideo, za pomocą którego pokażą w inspiruący sposób miejsce, do którego wybierają się na zagraniczne studia.

W jaki sposób zostaną wybrani zwycięzcy?

Dziesięcioro zwycięzców konkursu o stypendium w wysokości 2000 € zostanie wyłonionych w formie losowania. Zwycięzcy konkursu na Instagramie zostaną wybrani przez niezależnego fotografa.

Gdzie mogę znaleźć regulamin konkursu?

Szczegółowy regulamin (w języku angielskim) można znaleźć tutaj.Naszym głównym celem w GoEuro jest uczynienie podróżowania tak łatwym, jak to tylko możliwe!

Dokładamy wszelkich starań, żeby planowanie i zakup biletów były przyjemną częścią podróży
– bez względu na to, czy wybierzesz pociąg, autobus czy samolot. Dowiedz się więcej tutaj.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj na adres e-mail informacje o promocjach, przypomnienia o podróży i inne informacje.

Niepoprawny format adresu e-mail.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail link z potwierdzeniem.
Kliknij w ten link w celu zakończenia rejestracji.